Pravidla ordinace - MUDr. Kateřina Javorská

Logo
Logo
Kříž
MUDr. Kateřina Javorská
Přejít na obsah


Návod k použití Vaší ordinace.
Potřebujete akutně ošetřit?
V případě, že jste akutně nemocní, nebo se zhoršilo Vaše chronické onemocnění, navštivte ordinaci v čase od 8:00 do 9:00 hodin, výjimkou je pondělí, kdy je pro akutní ošetření vyhrazena doba od 13:00 do 14:00 hodin. V tuto dobu je možné uvažovat o návštěvě ordinace i v případě kontroly zdravotního stavu v pracovní neschopnosti. Řešte své zdravotní obtíže včas!
Nechcete dlouho čekat?
V případě, že nechcete dlouho čekat, objednejte se! K objednání je vyhrazena doba od 9:00 hodin do 11:00 hodin každý den, výjimkou je pondělí, kdy je Vám k dispozici doba od 14:00 do 17:00 hodin (Pozor – pondělí odpoledne je určeno převážně pro pacienty zaměstnané, studující, či jinak přes týden vytížené!!). Objednávejte se buď prostřednictvím objednacího archu v čekárně, nebo na našem telefonním čísle 491 421 417.
Odběry krve a biologického materiálu:
(výtěry, vyšetření moči, sedimentace)
Odběry provádíme denně kromě pondělí od 7:00 do 8:00 hodin. (v 8.00 hodin je již svoz materiálu do laboratoře!!!). Přesto, že se často jedná o krevní odběr nalačno, nezapomeňte ráno užít své pravidelně užívané léky, vynecháním ranní medikace ohrožujete své zdraví! INR vám v ordinaci na počkání zkontrolujeme kdykoliv, raději se ale objednejte, víte-li, že k nám plánujete přijít.
Chcete konzultaci?
Veškeré konzultace jsou samozřejmě možné v rámci návštěvy ordinace. Telefonické konzultace s lékařem vyřídíme ihned jen v případě, že se jedná o neodkladný problém. V případě, že se nejedná o akutní problém, nebo v případě, že se jedná o konzultaci výsledků provedených laboratorních či jiných vyšetření, zanechte u sestřičky Váš telefonní kontakt a my se Vám ozveme zpět. Prosíme, pokud nejde o akutní problém, nevolejte nám brzo ráno během odběrů.
Chcete, abychom za Vámi přijeli na návštěvu?
Náhlé, život ohrožující stavy!! Myšleno zejména dušnost, bolesti na hrudi, poruchy vědomí, křeče, vážné úrazy apod. VOLEJTE 155 !!!
Akutní stavy – život neohrožující, které z různých důvodů znemožňují návštěvu ordinace, budeme řešit na základě telefonické domluvy.
Plánované návštěvy po telefonickém objednání, vždy cca 14 dní předem.
Uvědomte si prosím, že kvalitnější lékařské ošetření Vám můžeme vždy poskytnout v ordinaci a ne u Vás doma.

Objednejte se na preventivní prohlídku! Vyplatí se Vám to!
Preventivním prohlídkám je vyhrazena úterní a čtvrteční odpolední ordinace. Na preventivní prohlídku je vždy nutné se předem objednat u sestřičky. Sestřička Vám podá informace, co preventivní prohlídka obnáší, případně Vám vydá test na okultní krvácení, žádanku na preventivní mamografii atd. Uvedené se týká i preventivních prohlídek do zaměstnání.
Kontroly nekomplikovaných diabetiků.
Pravidelné kontroly nekomplikovaných diabetiků provádíme také po předchozím objednání u sestřičky. Prosíme dispenzarizované pacienty, aby se k vyšetření objednávali v pravidelných tříměsíčních intervalech.
Chcete vyplnit pojistku?
Tento administrativní úkon provádíme průběžně, tzn. doneste správný předvyplněný formulář, nesmějí chybět patřičné lékařské zprávy, které s pojistnou událostí souvisí (často je máte u Vás doma….), při předání formuláře Vás budeme informovat o termínu vyzvednutí vyplněného formuláře. Vyplnění formuláře je hrazený výkon viz. ceník.
Chcete vystavit doklad o vyšetření pro nezdravotnické účely?
(řidičský průkaz, zbrojní průkaz, studium……)
Tyto vyšetření jsou prováděna výhradně po objednání! Tato vyšetření hradíte v hotovosti – viz ceník.

Dodržováním výše uvedených pravidel zabráníte nechtěným zmatkům a nedorozuměním,

omezíte možnost přetížení svého lékaře a sestřičky. Nakonec se Vám dostane kvalitnější péče a celkově se vylepší provoz ordinace.

Děkujeme za pochopení a těšíme se nashledanou.
Za pracovní kolektiv  MUDr. Kateřina Javorská
Návrat na obsah