Aktuality - MUDr. Kateřina Javorská

Logo
Logo
Kříž
MUDr. Kateřina Javorská
Přejít na obsah
DOVOLENÁ
Od 13.8. do 27.8. 2021 máme dovolenou.
Zástup pro akutní stavy MUDr. Magdaléna Suchá po předchozí telefonické nebo emailové domluvě.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto.
MUDr. Kateřina Javorská a Monika Horáková.

Sestra Emmy

Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy www.sestraemmy.cz. Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon. Usnadní vám přístup k péči i objednání a zároveň šetří vzácný čas zdravotnickému personálu.

V současné době pro velkou vytíženost opouštíme email pro komunikaci mezi naší ordinací a pacienty.
Místo emailu nyní přednostně využíváme systém virtuální sestry Emmy, ta Vám zajistí bezpečné a pohodlné předání Vašeho požadavku do ordinace v podobě, která nám urychlí jeho zpracování. Srdečně Vás proto zveme – založte si přístup do Emmy na www.sestraemmy.cz a zkuste tento nový, výhodný způsob komunikace s námi. Emailové zprávy nyní kontrolujeme, jak nám prostor dovolí.
S úctou a přáním pevného zdraví MUDr. Kateřina Javorská.
Věříme, že si Emmy oblíbíte stejně jako my.
Vážení pacienti, provoz naší praxe je stále omezen. Návštěva ordinace je možná pouze v přesně stanovený čas a po předchozí telefonické domluvě na čísle 491 421 417. Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše po domluvě a bez vaší přítomnosti. Pro tyto případy nás můžete kontaktovat také emailem - sestra@javorskysro.cz, doktor@javorskysro.cz. Plánovaná vyšetření provádíme v omezené míře, děkujeme, že chápete, že se po rozvolnění protikoronavirových opatření přednostně věnujeme nemocným pacientům.
Za pracovní kolektiv MUDr. Javorská
Návrat na obsah