Aktuality - MUDr. Kateřina Javorská

Logo
Logo
Kříž
MUDr. Kateřina Javorská
Přejít na obsah
Sestra Emmy

Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy www.sestraemmy.cz. Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon. Usnadní vám přístup k péči i objednání a zároveň šetří vzácný čas zdravotnickému personálu.

V současné době pro velkou vytíženost opouštíme email pro komunikaci mezi naší ordinací a pacienty.
Místo emailu nyní přednostně využíváme systém virtuální sestry Emmy, ta Vám zajistí bezpečné a pohodlné předání Vašeho požadavku do ordinace v podobě, která nám urychlí jeho zpracování. Srdečně Vás proto zveme – založte si přístup do Emmy na www.sestraemmy.cz a zkuste tento nový, výhodný způsob komunikace s námi. Emailové zprávy nyní kontrolujeme, jak nám prostor dovolí.
S úctou a přáním pevného zdraví MUDr. Kateřina Javorská.
Věříme, že si Emmy oblíbíte stejně jako my.
Vážení pacienti, provoz naší praxe je stále omezen. Návštěva ordinace je možná pouze v přesně stanovený čas a po předchozí telefonické domluvě na čísle 491 421 417. Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše po domluvě a bez vaší přítomnosti. Pro tyto případy nás můžete kontaktovat také emailem - sestra@javorskysro.cz, doktor@javorskysro.cz. Plánovaná vyšetření provádíme v omezené míře, děkujeme, že chápete, že se po rozvolnění protikoronavirových opatření přednostně věnujeme nemocným pacientům.
Za pracovní kolektiv MUDr. Javorská
Návrat na obsah